Ats Kuldkepp
Francesco Totti.
Francesco Totti. Foto: CIAMBELLI/SIPA/CIAMBELLI/SIPA

39-aastane AS Roma jalgpalliklubi legend Francesco Totti näitas, et suudab ka karjääri loojangul endiselt imesid korda saata.

AS Roma oli Itaalia meistriliigas Torino vastu koduväljakul 86. minutil 1:2 taga, mil Totti vahetusest mängu päästma toodi. Kolm minutit hiljem oli seis juba 3:2 Rooma klubi kasuks, sest vanameister lõi selle ajaga kaks väravat, neist teise penaltist.

Sel hooajal üheksas Itaalia liiga kohtumises platsile saanud Totti arvel on nüüd neli väravat. AS Roma on Itaalia liigas kolmandal kohal, kuldmedali on sisuliselt kindlustanud Torino Juventus.