Anier jäi pingile, Dundee kaotas olulise kohtumise

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri tööandja Dundee United kaotas Šotimaa kõrgliigas 1:3 Hamilton Academicalile, vahendab Soccernet.ee.

Pärast 33. vooru löödi Šotimaa kõrgliiga pooleks ja tabeli põhjas Dundeel on viis mängu hooaja päästmiseks, neist esimene aga edu ei toonud. Anier jäi pingile, kui tagant kolmas meeskond juba 12. minutil juhtima läks ja teisel poolajal veel kaks lisas, kodumeeskonna auvärav sündis 89. minutil.

Sellega on ühtlasi kindlustatud, et kõrgemale kui eelviimane koht Dundee tõusta ei saa - ainsaks püütavaks meeskonnaks on Kilmarnock, kellest jäädakse maha kuue silmaga.