Fotod: eestlased näitasid kulturismis ja fitnessis taset

Täna toimus Salme Kultuurikeskuses kulturismis ja fitnessis Balti matš. Eestlased näitasid võistlusel head taset ning teenisid esikoha.

Meeste kulturismis tõi Eestile esikoha Ott Kiivikas. Naiste bikiinifitnessis võidutses Jekaterina Remets Eestist, klassikalises kulturimis võidutses Siim Savisaar, bodyfitnessis Tatjana Pudovkina ja naiste fitnessis Karmen Mets.

Vaata Balti matši tulemusi.

Päeva esimeses pooles toimunud Eesti karikavõistluste tulemused:

Laste fitness 7-15a

1. Emilia Kiivikas 8-aastane Kristina Koroljak spordiklubi

2. Elisabeth Tammiste 9-aastane Reval Sport

3. Kadri Eskor 10-aastane Arigato Spordiklubi

4. Elena Fesenko 11-aastane Kristina Koroljak spordiklubi

5. Sofia Zapalova 11-aastane Kristina Koroljak spordiklubi

6. Margarita Sumarok 11-aastane Kristina Koroljak spordiklubi

7. Martta Raudsepp 9-aastane TÜ ASK

8. Annaliisa Kesküla 10-aastane TÜ ASK

Juuniorid fitness

1. Sigrid Meemaa Spa ja Sport spordiklubi

2. Vasilina Kuksova Kristina Koroljak spordiklubi

3. Elisabeth Tinast Spa ja Sport spordiklubi

Naised fitness

1.Karmen Mets My Fitness

2. Sigrid Meemaa Spa ja Sport spordiklubi

3. Vasilina Kuksova Kristina Koroljak spordiklubi

4. Elisabeth Tinast Spa ja Sport spordiklubi

Noored kulturism

1. Meinart Möls TÜ ASK

2. Esko Traus HC GYM

Juuniorid kulturism

1. Meinart Möls TÜ ASK

2. Daniel Agu TÜ ASK

Naised kulturism

1. Esta Pilt TÜ ASK

Juuniorid bodyfitness

1. Rutt Margus Sparta Spordiklubi

Bodyfitness naised

1. Tatiyana Pudovkina HC GYM

2. Mariliis Mia Topp My Fitness

3. Gea Taalvelt Spa ja Sport spordiklubi

4. Lilian Rannu Audentes Fitness

5. Mailiis Stolts Spa ja Sport spordiklubi

Juuniorid rannafitness

1. Ivar Mikk My Fitness

2. Edgar Kaasik Spa ja Sport spordiklubi

3. Sergei Tolbuzov HC GYM

Mehed Rannafitness -178cm

1. Kert Kaljula Sparta Spordiklubi

2. Ivar Mikk My Fitness

3. Edgar Kaasik Spa ja Sport spordiklubi

4. Egert Oiov Arctic Sport Club Tallinn

5. Jevgeni Ivanov My Fitness

6. Roman Dolski Reval Sport

Mehed rannafitness +178cm

1. Kuido Jõgisalu Spa ja Sport spordiklubi

2. Sander Kaasik TÜ ASK

3. Sander Kikas TÜ ASK

4. Hans Hiiuväin Fittest Klubi

5. Ats Loot TÜ ASK

6. Sergei Sevtsov HC GYM

7. Janno Uus Sparta Spordiklubi

8. Evgeny Lyapin HC GYM

9. Tõnu Vahtra TÜASK

Mehed rannafitness masters

1. Roman Dolski Reval Sport

Mehed rannafitness ABSOLUUT

1. Kert Kaljula

2. Kuido Jõgisalu

3. Sander Kaasik

Juuniorid bikiinifitness

1. Lisett Luts Spa ja Sport spordiklubi

2. Karina Polovnikova My Fitness

3. Jelena Štõrenko Reval Sport

4. Piret Lauk Arctic Sport Club Tallinn

Bikiinifintess masters

1. Evelin Ainomäe Sparta Spordiklubi

2. Mari Pukk Spordikeskus Teras

3. Tuuli Jõgar Spordikeskus Teras

4. Signe Tilk Audentes Fitness

5. Õnnela Raudsepp TÜ ASK

6. Ada Lestsenski Audentes Fitness

7. Nonna Sarana Arctic Sport Club Tallinn

Bikiinifitness -160cm

1. Jekaterina Remets Sparta spordiklubi

2. Regina Krukovskaja Audentes Fitness

3. Liis Rosenthal My Fitness

4. Ilona Vaitovski Spa ja Sport spordiklubi

5. Krista Sabbal Sparta spordiklubi

Bikiinifitness -166cm

1. Janika Aavamägi Arctic Sport Club Tallinn

2. Kseania Moskvina HC GYM

3. Piret Lauk Arctic Sport Club Tallinn

4. Rena Ridalaan Kimberi Klubi

5. Julia Dunik My Fitness

6. Õnnela Raudsepp TÜ ASK

7. Ada Lestsenski Audentes Fitness

Bikiinifitness -169cm

1. Reet Reimets TÜ ASK

2. Andra Vagur Spordikeskus Teras

3. Agne Kiviselg Spa ja Sport spordiklubi

4. Evelin Ainomäe Sparta Spordiklubi

5. Ene Tomingas My Fitness

6. Anastasia Gavris HC GYM

7. Tuuli Jõgar Spordikeskus Teras

8. Jelena Štõrenko Reval Sport

9. Irina Grebennikova HC GYM

10. Ave Karpin Spa ja Sport

11. Arina Süld Reval Sport

12. Liina Adamson-Ehte My Fitness

Bikiinifitness +169 cm

1. Mari Pukk Spordikeskus Teras

2. Riina Rõõm TÜ ASK

3. Marlee Kruusimäe My Fitness

4. Jane Tammearu Reval Sport

5. Lisett Luts Spa ja Sport spordiklubi

6. Nele Narjanen TÜ ASK

7. Kristina Tsasovskih Spa ja Sport spordiklubi

8. Julia Pokosta HC GYM

9. Kirke Kirt TÜ ASK

10. Helen Randmets My Fitness

Mehed klassikaline kulturism -180cm

1. Siim Savisaar TÜ ASK

2. Imre Vähi TÜ ASK

3. Peep Reinart Sparta Spordiklubi

4. Rain Kuusnõmm Sparta Spordiklubi

Mehed klassikaline kulturism +180 cm

1. Jevgeni Kuzmin Audentes Fitness

2. Ramil Lipp Spa ja Sport spordiklubi

3. Ants Varblane Arctic Sport

4. Rainis Venta TÜ ASK

Mehed kulturism masters

1. Harri Indus Arctic Sport Club Tallinn

Mehed kulturism

1. Ott Kiivikas Reval-Sport

2. Raigo Kuusnõmm Sparta Spordiklubi

3. Ivo Parveots My Fitness

4. Gene Davis Pikani

5. Harri Indus Arctic Sport Club Tallinn

6. Jevgeni Raudsepp HC GYM

Fitmodel

1. Julia Korotõtš HC Gym

2. Julia Smoli My Fitness

3. Irina Akinshina My Fitness

4. Irina Ivanova My Fitness

5. Riina Vasiljeva

6. Jelizaveta Rakovski My Fitness

7. Oksana Ossipenko My Fitness

8. Anastasia Jevdokimova My Fitness

9. Viktoria Reinsalu HC Gym

10. Viktoria Bulda Reval Sport

Kulturism ABSOLUUT

1. Ott Kiivikas

2. Raigo Kuusnõmm

3. Siim Savisaar

4. Jevgeni Kuzmin

5. Imre Vähi

6. Ramil Lipp

Bikiinifitness ABSOLUUT

1. Jekaterina Remets

2. Reet Reimets

3. Mari Pukk

4. Evelin Ainomäe

5. Janika Aavamägi

6. Lisett Luts

Parim uustulnuk

Mari Pukk Spordikeskus Teras

Parim veteran

Evelin Ainomäe Sparta Spordiklubi

Parim vabakava

Ott Kiivikas Spordiklubi Reval Sport

Klubide järjestus

1. TÜASK

2. SPA ja Sport SK

3. Myfitness

4. Sparta Spordiselts

5. Arctic Sport

6. SK Reval Sport

7. HC Gym

8. Kristina Koroljak SK

9. Teras SK

10. Audentes Fitness

11. Arigato SK

12. Fittest, Kimberi klubi

Tagasi üles