Tabeliliider Nõmme Kalju kaotas punkte

Nõmme Kalju mängijad.
Nõmme Kalju mängijad. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallimeistrivõistluste tänases esimeses kohtumises tegid tabeliliider Nõmme Kalju ja Paide Linnameeskond 1:1 viigi.

Kalju asus kohtumist juhtima 52. minutil, kui värava sai kirja Robert Kirss. Kalju edu püsis aga vaid 12 minutit, kuna 64. minutil realiseeris penalti Jasper Chibueze Uwaegbulam. Eelnevas olukorras oli Eino Puri mänginud karistusalas käega.

Turniiritabel: 1. Nõmme Kalju 26 punkti/11 mängu, 2. FC Levadia 25/11, 3. FC Infonet 20/10, 4. FC Flora 17/11, 5. Tartu Tammeka 15/10, 6. Paide Linnameeskond 12/10, 7. Sillamäe Kalev 10/9, 8. Narva Trans 10/10, 9. Pärnu Linnameeskond 3/10, 10. Rakvere Tarvas 1/10.