Ka Tammemaa hakkab mängima Prantsusmaa kõrgliigas

Timo Tammemaa

FOTO: Ardi Truija

Pärnu Võrkpalliklubi ja Eesti rahvusmeeskonna temporündaja Timo Tammemaa siirdub järgmisest hooajast mängima Prantsusmaa kõrgliigasse Toulouse´i meeskonda.

Pärnu peatreener Avo Keel on 24-aastase Tammemaa kohta ammu öelnud, et tema koht võiks olla piiri taga. Keele sõnul läksid läbirääkimised Tammemaa ja Toulouse´i Spacer´s Volley vahel edukalt. «Paberid on tal alla kirjutatud minu andmeil ja minek seega kindel,» kinnitas Keel Postimehele.

Sel hooajal mängis Prantsusmaal samuti mitu Eesti mängijat. Esiliigas Rennes Volleys pallivad Kert Toobal ja Martti Juhkami, Pariisi Volleys Ardo Kreek, Andri Aganits esindab Poitiers Stade Poitevini ridu. Naistest kuulub Anna Kajalina St Raphaeli ridadesse ning Polina Bratuhhina-Pitou mängib Terville Florange´i naiskonnas. Neist Kreek, Toobal, Juhkami ning Kajalina on oma klubidega jõudnud oma liigade finaali. Prantsusmaa meistrid selgitatakse ühe mänguga, mis kõik peetakse laupäeval Pariisis. Postimees on Prantsusmaal kohapeal ja toob uudised ja muljed vahetult lugejateni.

Täna õhtul astub Tammemaaa aga Pärnu eest väljakule Eesti meistrivõistluste finaalseeria kuuendas kohtumises ja püüab aidata oma klubil finaalseeriat viigistada. Pärnu tänase kaotuse korral kuulub tiitel Tallinna Selverile.

Tagasi üles