Meelis Rooba videointervjuus: poistele ei saa midagi ette heita

Paide Linnameeskond andis tänases Premium liiga kohtumises FC Floral tubli lahingu, ent teise poolaja alguses löödud õnnetu omavärav ning lõpuminutite tabamus Albert Prosalt sundisid neid siiski Lillekülast lahkuma 0:2 kaotusega. Paide peatreener Meelis Rooba oli oma hoolealuste mänguga sellegipoolest rahul.

«Esimene poolaeg oli meie poolt väga hea, me ei lasknud Florat mängu. Aga teisel poolajal andsime natuke initsiatiivi ära ja esimene värav oli meie poolt väga rumal värav. Ma ei saa poistele midagi ette heita,» sõnas Rooba.

Vaata videost, mida Rooba veel mängu kohta rääkis ning kuidas võttis kohtumise kokku Flora kapten Gert Kams.