Augsburg ja Klavan mängivad kõrgliigas ka järgmisel hooajal

Siim Kaasik
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Tairo Lutter

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg mängis Saksamaa kõrgliiga eelviimases voorus 1:1 viiki Schalkega ning kindlustas sellega püsimajäämise Bundesligasse.

Schalke läks mängu 82. minutil Klaas-Jan Hunterlaari väravast juhtima, kuid Augsburg suutis seitse minutit hiljem seisu 1:1 viigistada, kui täpne oli Daniel Baier.

Augsburgil on 33 vooruga kogutud 38 punkti, mis annab neile tabelis 11. koha. Kaks vooru enne Bundesliga lõppu kindlustas Saksamaa meistritiitli Müncheni Bayern, kes sai täna jagu Ingolstadtist 2:1. Bayernil on tabelis 87 punkti, teisel kohal oleval Dortmundi Borussial, kes täna kaotas 0:1 Frankfurti Eintrachtile, on punkte 77.