Taltsi koduklubi kaotas CSKA-le 40 punktiga

Janar Talts Samaara Krasnõje Krõlja mänguvormis.

Venemaa korvpallimeistrivõistlustel kohtus Janar Taltsi koduklubi Samaara Krasnõje Krõlja täna koduväljakul Moskva CSKA-ga.

CSKA oli võõral väljakul vastasest kindlalt üle ja teenis 79:39 võidu. Kui esimene veerandaeg kulges veel võrdselt, siis teise veerandaja võitis CSKA juba 26:7. Alla kümne punkti viskas Samaara ka kolmandal veerandajal, mis kaotatai 9:18.

Talts teenis mänguaega üheksa minutit, kuid selle ajaga jäi tal punktiarve avamata. Samas jäi tema arvele kaks lauapalli. Samaarale tõid Gerald Green 10 punkti.

CSKA-le tõid Andrei Vorontsevitš 15 ja Matjaz Smodis 14 silma.

Turniiritabelis on CSKA kuue võidu ja kahe kaotusega liider. Samaara on samas kahe võidu ja kuue kaotusega eelviimane ehk üheksas.