Berbatov, sa igavene suli!

Dimitar Berbatov (paremal).
Dimitar Berbatov (paremal). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel alistas Manchester United Ryan Giggsi teise minuti penaltist igipõlise rivaali Liverpooli 1:0.

Penalti põhjustas kohe avaminutil Daniel Agger, kes kohtuniku arvates tõmbas määrustevastaselt maha ManU bulgaarlasest ründaja Dimitar Berbatovi, kuid videokordusest on näha, et õigusemõistja vile pidanuks vaikima. Berbatov langes ilmselgelt põhjuseta murule.

Liverpooli mured said jätku 32. minutil, kui punase kaardiga saadeti platsilt ära kapten Steven Gerrard, kes sõitis ohtlikult sisse Unitedi poolkaitsjala Michael Carrickule.

Teises seni lõppenud kohtumises alistas Tottenham Hotspur tugevuselt kolmanda liiga klubi Charlton Athleticu 3:0. Kaks väravat lõi Jermaine Defoe ning ühe lisas klubi särgis debüüdi teinud noormees Andros Townsend.