Rapla alistas TLÜ/Kalevi ja jõudis pronksmedalitest ühe võidu kaugusele

Rapla Avis vs TLÜ/Kalev.
Rapla Avis vs TLÜ/Kalev. Foto: Erik Prozes

Koduse korvpalli meistriliiga pronksiseerias peeti täna kolmas kohtumine, milles Rapla AVISe meeskond võitis TLÜ/Kalevit.

Kui esimese veerandaja järel oli seis 22:22 viigis, siis poolajaks oli Rapla juhtimas 39:35. Kolmanda veerandaja lõpul olid raplakate edunumbrid 58:51 ning lõppseisuks vormistati 74:66.

Võitjate parimana viskasid Maurice Kemp ja Devin Brooks 13 punkti, TLÜ/Kalevi suurimaks skoorijaks oli 15 silmaga panustanud Johnny Berhanemeskel.

Rapla on nüüd seeriat 2:1 juhtimas, pronksimängud peetakse kolme võiduni. Neljas mäng on kavas reedel Rapla kodusaalis.