Sharks alistas NHLis kindlalt Bluesi ja viigistas seeria

San Jose Sharks kostitas St Louis Bluesi nelja väravaga. Keskel kaks tabamust kirja saanud Brent Burns. Foto: SCANPIX

Jäähokiliiga NHL läänekonverentsi finaalseeria teises mängus alistas San Jose Sharks kindlalt 4:0 St. Louis Bluesi ja seeria on nüüd 1:1 viigis.

Avamängu 1:2 kaotanud Sharks asus seeria teist kohtumist juhtima juba pisut enam kui kaheminutilise mängu järel, kui värava sai kirja Tommy Wingels. Teise kolmandikaja keskel realiseeris Brent Burns arvulise ülekaalu ja tegi sama ka kolmanda kolmandiku keskpaigas. Mängule pani punkti Dainius Zubrus, kui lõpusireenini jäi 19 sekundit.

Idakonverentsi finaalis on seis kahe mängu järel samuti 1:1. Avakohtumise võitis 3:1 Tampa Bay Lightning, ent teises oli lisaaja järel 3:2 parem Pittsburgh Penguins.