Mullu Cramo patuoinaks jäänud Machado jaoks lõppes ka tänavune hooaeg pettumusega

Scott Machado (palliga).
Scott Machado (palliga). Foto: Tairo Lutter

Mullu korvpalli Eesti meistrivõistluste finaalseerias Tartu Rockile alla jäänud BC Kalev/Cramo peamiseks patuoinaks nimetatud mängujuht Scott Machado lõpetas tänavuse ka tänavuse hooaja pettumusega, kui tema koduklubi Oldenburgi EWE Baskets langes konkurentsist üllatuslikult juba veerandfinaalis.

Põhiturniiril 27 võidu ja 7 kaotusega Bambergi Brose Basketsi (31-3) järel teise koha saanud Oldenburg sai veerandfinaalis mängudega 1:3 kaotuse põhiturniiri seitsmendalt Ulmi Ratiopharmilt (21-13), vahendas ERR Sport.

Machado kogus Saksamaa kõrgliigas tänavusel hooajal 15 kohtumisega keskmiselt 21,1 minutit, 8,2 punkti, 4,5 korvisöötu, 3,5 lauapalli ja 1,1 vaheltlõiget. Eurocupi sarjas sai tagamees kirja samuti 15 mängu ning keskmised numbrid 17,9 minutit, 5,7 punkti, 3,9 söötu ja 1,9 lauapalli.