Kane ja Vardy tõid EM-teekonda alustanud inglastele kodus võidu

Inglismaa jalgpallikoondis.
Inglismaa jalgpallikoondis. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallikoondis pidas EMiks valmistudes maavõistluse Türgiga ning võitis kodus 2:1.

Kodumeeskond asus juhtima juba 3. minutil, kui skoori avas Harry Kane. Söötu saades oli Kande seejuures vähemalt meetri jagu suluseisus ja sellega seoses pakkus lõbusa hetke ka Türgi peatreener Fatih Terim, näidates suluseisu tõestuseks oma mobiiltelefonist neljandale kohtunikule vastavat videoklippi.

13. minutil Hakan Calhanoglu aga viigistas. Mängitud oli 72 minutit, kui Kane'il oli kasutada penalti, ent lõppenud liigahooajal Tottenhami eest 25 liigaväravat löönud ründaja ei suutnud seda realiseerida. Inglastele tõi võidu tänavuse hooaja komeet Jamie Vardy, kes oli täpne 83. minutil. Mängu viimastel sekunditel päästis inglastele võidu Joe Hart, tõrjudes Olcay Sahani ohtliku löögi.