Eestlased Norras: ainsa eestlasena mänginud Teniste aitas meeskonna viigini

Taijo Teniste (paremal) Eesti koondise särgis.
Taijo Teniste (paremal) Eesti koondise särgis. Foto: SCANPIX

Norra jalgpalli kõrgliigas oli eile eestlaste klubidel tihe  tööpäev, aga platsile jõudis vaid Taijo Teniste.

Ainsana sai platsile Sogndali paremkaitsja Teniste, kes tegi 2:2 viigimängus tabeli viimasel kohal paikneva Starti vastu kaasa kõik 90 minutit, kirjutas Soccernet.ee.

Eesti koondise väravavaht Pavel Londak jäi Rosenborgi eest pingile, kui liigaliider võõrsil viiendal kohal paikneva Haugesundiga 1:1 viigistas.

Eelmises voorus Enar Jääger küll mängis, aga Twitteri andmetel kimbutab teda vigastus. Valerenga läks ilma temata poolajaga 2:0 Stromsgodseti vastu juhtima, aga lõpuks tuli siiski vastu võtta 2:3 kaotus.

Hilisõhtul pidas oma mängu ära ka Karol Mets, kui Eesti koondise universaal 90 minuti jooksul Stavangeri Vikingi Lilleströmi vastu 2:1 võidule aitas.