Soomlane tõi NHLi finaali uut põnevust

Ats Kuldkepp
Võiduvärava autor Joonas Donskoi.
Võiduvärava autor Joonas Donskoi. Foto: Kyle Terada/USA Today Sports

Jäähokiliiga NHLi finaali kolmandas mängus võitis San Jose Sharks koduväljakul lisaajal Pittsburgh Penguinsi 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) ja vähendas nelja võiduni peetavas seerias kaotusseisu 1:2 peale.

Ben Lovejoy viis külalised kuuendal minutil 1:0 juhtima, aga neli minutit hiljem suutis Justin Braun viigistada. Penguins läks veel ühe korra ette, kui 39. minutil oli täpne Patric Hornqvist. Joel Wardi 49. minuti värav viis mängu lisaajale, mille lõpetas 12. minutil soomlane Joonas Donskoi.

Seeria neljas mäng peetakse Eesti aja järgi ööl vastu teisipäeva taas San Joses.