Rootsi jalgpallikoondis näitas EMi eel Walesile koha kätte

Mikael Lustig (esiplaanil) koos Zlatan Ibrahimoviciga väravat tähistamas.
Mikael Lustig (esiplaanil) koos Zlatan Ibrahimoviciga väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Jalgpalli EM-finaalturniiriks valmistuvad Rootsi ja Wales kohtusid täna Solnas Friends Arenal ning kindla võidu võtsid võõrustajad rootslased, kes olid lõpuks paremad skooriga 3:0.

Rootsi asus kohtumist juhtima 40. minutil, kui tabamuse sai kirja Emil Forsberg, 57. minutil suurendas rootslaste eduseisu Mikael Lustig ning 87. minutil vormistas matši lõppseisu John Guidetti.

Praeguseks lõppenud kohtumises pidi kaotuse vastu võtma EMil mängiv Tšehhi, kes jäi koduväljakul 1:2 alla Lõuna-Koreale.