Islandi jalgpallikoondis läheb EMile võiduga, värav 37-aastaselt vanameistrilt

Eidur Gudjohnsen (nr. 22) ja Islandi koondise peatreener Lars Lagerback.
Eidur Gudjohnsen (nr. 22) ja Islandi koondise peatreener Lars Lagerback. Foto: SCANPIX

Prantsusmaal peetaval jalgpalli EMil enda finaalturniiride debüüdi tegev Island pidas eile enda viimase kohtumise Euroopa meistrivõistluste eel, kui Reykjavikis alistati 4:0 Liechtenstein.

Island pani asjad paika juba avapoolajaga, mis võideti tänu Kolbeinn Sigtorssoni (10. minuti), Birkir Mar Saevarssoni (20. minuti) ja Alfred Finnbogasoni (40. minuti) tabamustele 3:0.

Teise poolaja ainsa värava lõi 37-aastane vanameister Eidur Gudjohnsen, kes sekkus mängu teiseks poolajaks.

Island mängib EMil F-alagrupis, kus vastamisi minnakse Portugali, Austria ja Ungariga.