Priit Rätsep jätkab osalemist ka kahel järgmisel MM-etapil

Priit Rätsep

FOTO: Jānis Pastars

PMC Honda Racingu esisõitja Priit Rätsep sõlmis mõni aeg tagasi lepingu 24MX Honda meeskonnaga osalemaks esmalt Hispaania ja lõppenud nädalavahetusel toimunud Prantsusmaa MM-etappidel. Tänaseks on selgunud, et Rätsep sõidab sama meeskonna ridades ka järgnevad etapid Inglismaal ja Itaalias.

Laupäeval Prantsusmaal toimunud kvalifikatsioonis Rätsep kukkus ja pühapäeval oli sõit selle tõttu natukene häiritud.

«Prantsusmaa rada oli praegusele Priidu programmile liiga võõras, et hea tulemuse peale välja minna. Priit jäi aga tsikli arenguga rahule ning hakkas juba sealse tehnikaga harjuma. 24 MX Honda ja Honda EU on samuti Priidu kahe esimese etapiga rahul ning seega sõidab ta samadel tingimustel ka Inglismaa ja Itaalia etappidel,» rääkis Rätsepaga Prantsusmaal kaasas olnud PMC Honda Racingu juht Juss Laansoo. «Hetkeseisuga pole PMC Honda Racingu ja MXGP tulevaste etappide vahel enam ühtegi kattuvust, seega Priit saab kõikidel plaanitud Balti võistlustel osaleda.»

Seoses osalemisega Prantsusmaa MM-etapil jäi Rätsepal võistlemata Eesti meistrivõistluste avaetapil Karksi-Nuias. PMC Honda Racing oli seal esindatud ainult boksialaga, kuna meeskonna pesamuna Henry Vesilind kukkus eelmise nädala sees toimunud treeningutel ning vigastas selga. Vigastus on suhteliselt tõsine, kuid mitte nii hull, et segaks Henry edasist karjääri, aga noor võidusõitja peab tsikli-treeningutest väikese pausi tegema.

Tagasi üles