Eesti maavõistlused toovad taas platsile ekskoondislased ja juunioride Euroopa meistri

Jalgpall.

FOTO: SCANPIX

Eesti Jalgpalli Liit koos maakondlike spordiliitude ja kohalike eestvedajatega korraldab juba viiendat korda Eesti maavõistluseid, kus kaheksas kohtumises on vastamisi 15 maakonna ning pealinn Tallinna koondised. Tänavu toimuvad maavõistlused kolmapäeval, 22. juunil. Teiste hulgas on meeskondade esialgsetes koosseisudes üles antud näiteks Eesti koondises mängivad Dmitri Kruglov, Aleksandr Dmitrijev ja Markus Jürgenson ning ekskoondislased Andrei Stepanov, Aivar Anniste, Alo Bärengrub ja Sander Post, aga ka laskesuusatamises 2014. aastal juunioride Euroopa meistriks tulnud ning MMiltki mitu medalit võitnud Rene Zahkna.

Turniiri süsteem näeb ette, et kõik koondised mängivad omavahel läbi kahel korral (kodus ja võõrsil). 2012. aastal alguse saanud turniir kestab 30 aastat. Viigilise tulemuse korral selgitatakse küll võitja penaltiseeriaga, kuid protokolli kantakse viigiline tulemus ja tabelisse läheb üks punkt.

Täpsemat infot, sealhulgas tabeliseisu, seniste tulemuste, väravalööjate ja koosseisudega leiab jalgpalliliidu koduleheküljelt.

Eesti maavõistlused 22. juunil:

  • Kell 16.00 Viljandimaa - Tallinn, Viljandi linnastaadion
  • Kell 16.00 Tartumaa - Pärnumaa, Tartu Tamme staadion
  • Kell 16.00 Ida-Virumaa - Raplamaa, Sillamäe Kalevi staadion
  • Kell 16.00 Järvamaa - Lääne-Virumaa, Paide linnastaadion
  • Kell 16.00 Hiiumaa - Harjumaa, Kärdla linnastaadion
  • Kell 16.00 Saaremaa - Läänemaa, Muhu Krundi Sporditalu staadion
  • Kell 18.00 Jõgevamaa - Võrumaa, Jõgeva Aleviku staadion
  • Kell 19.00 Põlvamaa - Valgamaa, Põlva Lootospark

Koondiste esialgsed koosseisud:

Hiiumaa: Imre Riik, Janno Johanson, Aivo Jõeleht, Tanel Klee, Guido Kutser, Timo Vares, Tanel Lips, Karl Johan Kastein, Algis Kelder, Tõnis Koppel, Kersten Lõppe, Steven Saarnak, Hendri Tärnu, Andreas Peetre, Kert Kuusalu, esindaja: Mario Degtjov.

Ida-Virumaa: Viktor Gusev, Nikita Savenkov, Aleksei Tihhonov, Pavel Aleksejev, Alexey Cherkasov, Nikita Volkov, Nikolai Martšuk, Ilja Jazev, Vadim Mihhailov, Deniss Vender, Artjom Škinjov, Aleksei Olijevski, Artur Korepanov, Vsevolod Zassuhhin, Sergei Kapustin, German Narnitski, Aleksandr Hlobõstin, Artur Makarov, esindaja: Marko Kristal.

Järvamaa: Allar Toom, Jürmo Jürgen, Tõnis Vanna, Maidu Jamnes, Kaur Lillevälja, Rauno Tikko, Alar Arula, Rauno Kiisk, Kristo Kiik, Raido Kangur, Andre Mägi, Martin Saar, Lauri Varendi, Raiko Mets, Mattias Sapp, Rait Õlge, Uku Lattik, esindaja: Rauno Kald.

Jõgevamaa: Karli Kütt, Timo Limberg, Rainer Kalde, Vladimir Ingver, Eigo Loorius, Jürgen Hiljurand, Reio Praats, Kristjan Kuldmägi, Kevin Liblik, Aivar Anniste, Tauno Anvelt, Magnus Martinson, Eduard Lehtmets, Andro Lepp, Priit Jõeäär, Mihkel Kukk, Jaanus Listra, Ivo Lehtmets, Kaarel Põldma, Rauno Pikver, Nikolai Roop, Mairo Tikerberi, Mario Tikerberi, Margo Parkala, treenerid: Ivo Lehtmets, Igor Orlov, Silvar Luht.

Läänemaa: Hendrik Siht, Aare Avila, Bert Rotberg, Talis Tamm, Aleksei Saveljev, Andres Dobõšev-Proosväli, Jako Kariste, Dmitri Maksimov, Siim Pikkaro, Morten Saar, Artur Matto, Karmo Einmann, Karel Saarkopli, Mark Kolosov, Rasmus Munskind, Madis Sibul, Andro Aavik, Rasmus Nikkel, Silver Hunt, Aleksandr Vassiljev, peatreener: Igor Prins, treener: Aavo Tomingas.

Lääne-Virumaa: Martin Bastig, Elar Tovstik, Mihkel Saar, Kirsto Remmelgas, Dmitri Polistsu, Peeter Siak, John-Erik Juht, Taavi Trasberg, Mario Kuokkanen, Mihkel Gull, Mikk Mehike, Mihkel Lõhe, Madis Reimal, Martti Reimal, Henri Hang, Sten Tammik, Sergei Akimov, Rando Duder, esindaja: Reijo Kuusik.

Põlvamaa: Roomet Kõiv, Rene Sütt, Jürgen Juks, Remi Oper, Miko Saarniit, Lehar Savikink, Janar Tamm, Helander Vist, Alar Alve, Freddy Help, Kert Hüdsi, Oliver Jõgeva, Tarvin Kaldvee, Ranno Liivago, Temari Nuuma, Priit Rahuelu, Sander Sellis, Tambet Toim, peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, treener: Avo Jakovits, väravavahtide treener: Margus Nemvalts, mänedžer: Kaarel Kiidron, esindaja: Indrek Käo.

Raplamaa: Alo Bärengrub, Priit Põlma, Kristjan Pallav, Kaupo Kantsik, Tanel Oeselg, Kristjan Nõulik, Raigo Noode, Karl Tamme, Viljo Sinikas, Ken Krister Maalinn, Henrik Väli, Teet Kallaste, Oliver Andres, Madis Nurmik, Ravel Toome, Tenno Samuel, Janar Soomre, Kalev Kungla, Rauno Tutk.

Saaremaa: Mairo Miil, Enri Nurmik, Karmo Paju, Mario Pruul, Margus Rajaver, Urmas Rajaver, Rasmus Saar, Maarek Suursaar, Elari Valmas, Reivo Vinter, Mario Stern, Sander Laht, Reio Alt, Ott Torn, Alari Saar, Aleks Lesk, Roland Kütt, Mikk Rajaver, Sander Seeman, organisaator: Katry Reinart, treener: Jan Važinski, abitreenerid: Sander Viira, Maikko Mölder, füsioterapeut: Martin Seeman.

Tallinn: Daniil Savitski, Matvei Igonen, Vahur Vahtramäe, Andrei Stepanov, Vladimir Avilov, Dmitri Kruglov, Denis Malov, Maksim Lipin, Klimentii Boldyrev, Jevgeni Harin, Dmitri Skiperski, Aleksandr Dmitrijev, Alexander Altosar, Маksim Paponov, Tihhon Šišov, treener: Aleksandr Puštov.

Tartumaa: Richard Aland, Edgar Leht, Siim Roops, Siim Valtna, Ando Hausenberg, Kaarel Kallandi, Andrei Tjunin, Markus Jürgenson, Marti Pähn, Antti Arst, Siim Tenno, Mikk Laas, Taavi Vellemaa, Heiko Tamm, Rasmus Tomson, Jürgen Kuresoo, Aleksander Pruttšenko, Mikk Valtna, Martin Hurt, Albert Prosa, Marten Kihho, mänedžer: Timo Teniste.

Valgamaa: Ermo Ojaste, Aivo Akkus, Jarmo Aaviste, Aleksei Larin, Marek Naal, Sander Rõivassepp, Juhan Kondike, Oliver Suur, Alvar Kasak, Priit Lehismets, Raul Lehismets, Martin Raid, Martin Teder, Mark Ivanov, Dmitri Andreitšuk, Vladislav Jakovlev, Hans Valeri Järvmägi, Roman Raevski, Sergei Thielemann, Artjom Tšernõhh, Allain Suvi, Taavi Laul, treenerid: Meelis Kuivits, Margus Kuivits.

Viljandimaa: Rait Oja, Karl-Romet Nõmm, Ergo Hünerson, Kaarel Henn, Indrek Ilves, Sander Post, Gerdo Juhkam, Martin Allik, Siim Saar, Janar Õunap, Sander Loigo, Raiko Mutle, Rasmus Alles, Sander Kapper, Karel Kübar, Illimar Loigo, Raido Roman, Robert Taar, Kristen Kähr, Rainer Peips, Roger Teor, Martin Taska, Tiit Tikenberg, Ivar Sova, Erko Saviauk, Janno Jürisson, esindaja: Rain Tölpus.

Võrumaa: Margus Mõttus, Margus Tukk, Lauri Pilv, Ken Metsla, Janek Siska, Tauri Maidla, Reijo Künnapuu, Siim Salandu, Gaspar Vainula, Artur Palok, Kert Joakit, Veiko Maidla, Kristjan Moks, Erkki Vaheoja, Rene Zahkna, Endrik Jäger, Eduard Desjatski, esindaja: Jaanus Vislapuu.

Harjumaa ja Pärnumaa koosseisud leiab lähipäevil jalgpall.ee leheküljelt.

Tagasi üles