Zenjovi koduklubi teenis Euroopa liigas suure võidu, Eesti koondislane lõi värava

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Toomas Tatar

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi koduklubi FK Gabala alistas Euroopa Liiga 1. eelringi avamängus Gruusia klubi Samtredia koguni 5:1.

Mäng oli kodus mänginud Gabala kontrolli all suuresti juba esimestest minutitest peale, skoor suudeti avada 16. minutil. Kolm minutit hiljem sai jala valgeks aga Eesti koondislane Zenjov, tehes seisuks 2:0, vahendas Soccernet.ee.

30. minutil avas oma isikliku väravaarve aga Libeeria kodakondsusega ründaja Theo Lewis Weeks, viies Gabala avapoolaja lõpuks kolme väravaga ette. Teisel poolajal lasti endale Gruusia klubi poolt küll üks tagasi lüüa, kuid Aserbaidžaani meeskonna eesliini see ei häirinud: Lewis lõi Samtredia võrku veel kaks palli, sealjuures andis kübarakolli puhul libeerlasele väravasöödu ei keegi muu kui Zenjov.