Aarna kiire värav aitas Pallokissati teisele kohale lähemale

Signy Aarna mänguhoos.
Signy Aarna mänguhoos. Foto: Margus Ansu

Kuopio Pallokissati jalpalli naiskonna ründaja Signy Aarna lõi Soome naiste kõrgliiga 12. voorus oma 7. värava, olles täpne juba kohtumise teisel minutil.

Pallokissat hoidis Aarna tabamusest saadud 1:0 eduseisu Turu Palloseura (TPS) vastu kaua. Kui eestlanna 88. minutil välja vahetati, oli veel selline seis tablool. 89. minutil aga vastased viigistasid. Tänu Olga Ahtineni üleaja väravale teenis Pallokissat ikkagi 2:1 võidu, kirjutas Soccernet.ee.

Aarna koduklubi paikneb liigatabelis kolmandal positsioonil ja jääb nüüd TPS-ist, kes hoiab teist kohta, maha vaid kahe punktiga.

Pille Raadiku tööandja Aland United asetseb seitsmendal tabelireal ja kaotas eile Oulu Naisfutisele 1:4.