Vaata, kuidas käsipallidiiva mängu ajal tujutseb

Ivano Balic (keskel).
Ivano Balic (keskel). Foto: SCANPIX

Meeste käsipalli MMi vahegrupi mängus Horvaatia ja Rootsi vahel kaotas horvaatide ebajumal Ivano Balic teise poolaja alguses enesevalitsemise ning istus solvununa 15 minutit pingil.

31-aastane mängujuht Balic eksis arvulises ülekaalus sööduga ning hakkas seejärel süüdistama paremsisemist Denis Bunticit, kes tema meelest hoopis valesti tegutses. Solvununa pingi lõppu istuma läinud Diiva hüüdnime kandev kahekordne maailma parimaks käsipalluriks valitu hakkas asju loopima ning kaasmängijaid sõimama.

Rootsi võitis 29:25 ning eelmise MMi finalistil Horvaatial kadus medalilootus. Vaadake vahejuhtumit SIIT.