Dimitar Berbatov.
Dimitar Berbatov. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalliliiga liidri Manchester Unitedi võit riigi meistrivõistlustel Blackpooli vastu tuli üle kivide ja kändude.

ManU, kes on Inglise liigas 23 järjestikuses mängus kaotust vältinud, jäi võõrsil Blackpooli vastu avapoolajal 0:2 alla, kuid viimase veerandtunni võimas lõpuspurt tõi külalistele raske võidu.

Kaks väravat lõi Dimitar Berbatov (72. ja 88. minutil) ning korra sai jala valgeks Javier Hernandez. Mängu kokkuvõtet saate vaadata SIIT.

Teises eilses kohtumises oli Aston Villa võõrsil üle Wigan Athleticust 2:1.

ManU juhib tabelit 51 punktiga. Londoni Arsenalil on 46, Manchester Cityl 45 ja Londoni Chelseal 41 silma.