HC Kehra põhimees ootab Šveitsist pakkumist

Marko Slastinovski (palliga)

FOTO: Erik Prozes

HC Kehra käsipalliklubi paremsisemine Marko Slastinovski käis enda oskusi näitamas Šveitsi kõrgliigaklubi juures ja ootab neilt nüüd pakkumist.

Reedest pühapäevani RTV 1879 Baseli juures viibinud 197 cm pikkune mängumees on ennast Eesti meistriliigas juba tõestanud ja käinud testimisel ka paljudes välisklubides, kuid esimesele välislepingule allkirja alla veel pole pannud.

«Marko on alati välisklubidele huvi pakkunud, kuid eelnevatel aastatel pole me saanud klubidega sobivale kokkuleppele ja nii on jäänud välismaale siirdumine ootele. Sel korral on klubilt konkreetne huvi olemas ja loodetavasti suudame me leida sobiva lahenduse mõlemale osapoolele,» kommenteeris olukorda Slastinovski agent Madis Kokkuta.

Pidev huvi tema vastu väljamaalt on heaks tõestuseks sellele, et Eestist välismaale siirdumine ei ole teps mitte võimatu. Kõikidele noortele palli mängivatele noortele peaks see olema heaks näiteks, et kui ise piisavalt tahta ja tööd teha on kõik võimalik,» jätkas Kokkuta .

Lisaks Šveitsile on Eesti koondislane testimisel veel käinud Austrias, Araabia Ühendemiraatides, Belgias, Taanis ja kaks korda Poolas. 

Tagasi üles