Super: Tolmoff võitis Rio olümpial Hongkongi sulgpallurit (6)

Kati Tolmoff Rio olümpial
Kati Tolmoff Rio olümpial Foto: SCANPIX

Rio olümpiamängude naiste sulgpalli individuaalturniiril kohtus Kati Tolmoff täna Hongkongi esindaja Yip Pui Yiniga. Eestlanna kaotas küll avageimi koguni 5:21, kuid võitis kaks järgnevat geimi vastavalt 21:13 ning 21:19.

Eestlannal siiski edasi pääseda pole võimalik, sest surnud ringi puhul oleks tema geimide suhte negatiivne. Alagrupi viimases mängus kohtuvad pühapäeval Ratchanok Intanon ja Yip Pui Yin.

Kolmeliikmelise L-alagrupi avamängus võitis Tai esindaja Ratchanok Intanon eile Tolmoffi 21:14, 21:13. «Vastane tegi täna kõike natuke paremini. Võib-olla oleksin võinud ise rohkem riskida, kuid muidu jään mänguga rahule, kuigi alati saaks paremini,» hindas Tolmoff eilset kohtumist.

Alagrupist pääseb edasi vaid võitja ning lõplik järjestus selgub 14. augustil, kui omavahel kohtuvad Yip ja Intanon.