Transiga viigistanud Rakvere sai hooaja teise punkti, Flora võitis Pärnut (1)

Rakvere Tarvas (kollastes särkides) mängus Paide vastu.
Rakvere Tarvas (kollastes särkides) mängus Paide vastu. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna kolm mängu.

Narva Trans võttis kodus vastu tabeli punase laterna Rakvere Tarva. Võõrustajad asusid mängu juhtima juba 10. minutil, kui värava lõi Dmitri Barkov. 29. minutil aga Rakvere mehed viigistasid, kui täpne oli Alex Sander Sepp. Seisuga 1:1 kohtumine ka lõppes ja Tarva mehed said sellega kirja oma hooaja teise viigi ning ka teise punkti.

Teises kohtumises alistas FC Flora 3:0 Pärnu Linnameeskonna, kaks väravat kirjutati Rauno Alliku arvele, ühe lõi Maksim Gussev. Kolmandas mängus, mida nägi Postimehe otsepildi vahendusel, oli Nõmme Kalju 1:0 parem Sillamäe Kalevist.