Gatlin talle nähvanud kaasmaalasest: ma pole temast kunagi kuulnudki

Justin Gatlin

FOTO: David J. Phillip/AP

Rio olümpiamängudel ujumises kaks kuldmedalit võitnud Lilly King ütles nädala algul, et tema meelest ei tohiks Rios võistelda ei Justin Gatlin ega Tyson Gay. USA sprinter Gatlin vastas selle peale, et ta isegi ei tea, kes King on.

Kogu sõnasõda sai alguse sellest, kui King ütles pärast 100 meetri rinnuliujumise võitu konkurendi Julia Jefimova ees, et tal on hea meel võita kuldmedal teadmises, et ta ei ole dopingut tarvitanud. Ajakirjanikud uurisid sellepeale Kingilt, kas tema hinnangul tohiksid sarnaselt Jefimovale dopinguga vahele jäänud Gatlin ja Gay olümpial võistelda. King vastas, et tema hinnangul mitte.

Nüüd küsiti Kingi arvamuse kohta kommentaar ka Gatlinilt endalt. «Ma tegelikult ei tea, kes see Lilly King isegi on. Ta on ujuja, mitte kergejõustiklane, seega ma ei muretse tema öeldu pärast,» ütles Gatlin.

Oma karjääri lõppfaasis olev Gatlin tõdes samas intervjuus, et tema eesmärk olümpiamänge nautida. «Iga olümpia on eriline, kuid mida vanemaks sa saad, seda rohkem sa seda hindad. Ma olen oma karjääri lõpus ning püüan kõike nautida.»

Tagasi üles