Videokokkuvõte: Valgehobusemäe rattamaratoni kiireim «aerutaja» oli Dmitri Sorokin

Laupäeva keskpäeval startinud Hawaii Express estonian Cup Valgehobusemäe rattamaraton pakkus osalejaile tõelise väljakutse - muidu kiire ja lauge trass oli lakkamatu seenevihma tõttu muutunud väga libedaks ning kohati meenutas rattasõit rohkem aerutamist.

Maratoni keskel oli selge, et võitja selgitatakse seitsmeliikmelisest juhtgrupist. Lõpplahendus selguski alles kilomeeter enne lõppu, kui eelviimasel tõusul oli enim püssirohtu alles Dmitri Sorokinil. Ülejäänud kohad selgitati omavahel alles vahetult enne lõppu. Sorokinile järgnesid Karl-Arnold Vendelin, Erki Pütsep, Peeter Tarvis, Caspar Austa, Sten-Erik Ottender ning Ivo Suur.

Naistest sai stardist kiireimana minema Liisa Ehrberg ning saavutatud edu ta enam kellelegi ei loovutanud. Teisele kohale platseerunud Janelle Uibokand pidi aga rajal jagu saama nii kolmandaks tulnud Mari-Liis Mõttusest kui ka neljandaks jäänud Greete Steinburgist.

Pärast kuute etappi on liidrisärk meeste arvestuses endiselt Erki Pütsepa valduses ja ka naiste arvestuses jätkab senine liider Kelly Kalm.

Premium7 vahefiniši ning aktiivseima ratturi tiitli sai Valgehobusemäel Erki Pütsep, sarja kokkuvõttes jätkab liidrina täna puudunud Peeter Pruus.

Europark mägedekuningaks kuulutati täna Peeter Tarvis juunior, üldliidrina jätkab ka selles arvestuses Peeter Pruus.

Hawaii Express Estonian Cup rattamaratonide sarjas on ees veel kaks etappi - Jõulumäe ning Kalevipoja rattamaratonid.

Tagasi üles