Neymar vedas Brasiilia kodusel olümpial finaali

Silver Tabo
Neymar tegi olümpia poolfinaalis seda, mida ta kõige paremini oskab.
Neymar tegi olümpia poolfinaalis seda, mida ta kõige paremini oskab. Foto: SCANPIX

Rio de Janeiro olümpiamängudel peetakse täna meeste jalgpalli poolfinaalkohtumised. Esimeses neist läksid vastamisi võõrustajamaa Brasiilia ning Honduras. Kindla võidu sai kirja koduseinte toel mänginud Brasiilia, kes võitis rivaale koguni skooriga 6:0.

Juba 14. sekundil (!) sai Brasiilia poolt jala valgeks Barcelona staarmängija Neymar, kes suutis vastukaaluks skoorida ka kohtumise viimasel minutil penaltipunktilt. Seejuures tähistab Neymari esimene võrgusahistus läbi aegade kiireimat olümpial löödud väravat. Lisaks talle suutis kaks väravat lüüa ka Gabriel Jesus (26. ja 35. minutil), Marquinhos (51. minut) ning Luan (79. minut) leidsid väravavõrgu üles ühel korral.

Teises poolfinaalis mängivad omavahel Nigeeria ning Saksamaa, kelle mäng toimub täna kell 22.