Siim Kaasik
Francesco Totti
Francesco Totti Foto: Xinhua/Xinhua/Sipa USA

AS Roma legendaarne ründaja Francesco Totti näitas eilses liigamängus, et suudab mänge otsustada ka 39 aasta vanuselt.

Totti toodi eile platsile liigamängus Sampdoria vastu teise poolaja alguses, kui Roma oli 1:2 kaotusseisus. Kohtumise 61. minutil andis Totti suurepärase söödu hiljuti Eestile palju peavalu tekitanud Edin Džekole, kes tõi tabloole 2:2 viiginumbrid.

Kohtumise lõpuminutitel kindlustas kodus mänginud Romale kolm võidupunkti vanameister ise, kes oli sel korral täpne penaltipunktilt. Ühtlasi tegi Totti väravaga taaskord ka ajalugu, olles nüüd löönud värava igal liigahooajal alates 1994/95 hooajast.

Totti efektiivsusest annab aimu ka statistika, mille kohaselt on ta liigamängudes viimase 162 platsil veedetud minuti jooksul löönud viis väravat ning andnud ühe resultatiivse söödu.