Leicester alustas ilusa võiduga, Real võitis viimaste sekundite väravast

Leicester City mängumees Marc Albrighton väravat tähistamas.
Leicester City mängumees Marc Albrighton väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Eelmisel hooajal üllatuslikult Inglismaa jalgpallimeistriks kroonitud Leicester City alustas enda esimest hooaega Meistrite liigas ilusa võiduga, kui G-alagrupis alistati avavoorus võõrsil 3:0 Club Brügge.

Leictester asus juhtima juba 5. minutil, kui värava sai kirja Marc Albrighton. 30. minutil suurendas inglaste eduseisu Riyad Mahrez, sama mees realsieeris 61. minutil ka penalti.

Võiduga alustas hooaega tiitlikaitsja Madridi Real, kes mängis F-alagrupis koduplatsil 2:1 üle Lissaboni Sportingu. Seejuures teenis Real võidu alles viimastel sekunditel.

Sporting asus kohtumist juhtima 48. minutil, kui väravani jõudis Bruno Cesar. Viik tuli tabloole alles 89. minutil, kui karistuslöögist saatis palli väravasse endine Sportingu mängija Cristiano Ronaldo. Magusa võidu tõi Realile suvel Torino Juventusest tagasi ostetud Alvaro Morata. Morata oli täpne matši neljandal lisaminutil.

F-alagrupis sai avavoorus kindla võidu aastase pausi järel Meistrite liigasse jõudnud Dortmundi Borussia, kes mängis võõrsil 6:0 üle Varssavi Legia.

Täna peeti ära ka eile kehvade ilmastikuolude tõttu ära jäänud Manchester City ja Mönchengladbaci Borussia matš. City võitis koduplatsil 4:0, kolm väravat lõi Sergio Agüero.

Varssavi Legia – Dortmundi Borussia 0:6

Väravad: 7. Götze, 15. Papastathopoulos, 17. Bartra, 51. Raphaël Guerreiro, 76. Castro, 87. Aubameyang

Madridi Real – Lissaboni Sporting 2:1

Väravad: 89. Ronaldo, 90.+4. Morata - 48. Bruno César