Kehra ja Viimsi noppisid teises voorus lihtsa võidu

Käsipall

FOTO: Marko Saarm

Eesti käsipallimeistrivõistluste teises voorus said lihtsa võidu nii HC Kehra/Horizon Pulp&Paper kui ka Viimsi/Tööriistamarket.

Eelmise hooaja pronksimeeskonna Kehra ja debütandi Tallase duellis oli intrigeeriv asjaolu see, et viimaste peatreeneritoolil istus põline Kehra treener Jüri Lepp. Kehra pani oma paremuse siiski maksma juba avapoolajal, mis võideti 18:10. Teine poolaeg mängiti viiki ja Kehra võidunumbrid olid lõpuks 28:20. 

Kehra edukaim oli 6 väravat visanud Dmõtro Jankovski. Antti Rogenbaum ja Kaspar Lees lisasid 4 väravad. Jaan Kauge, Marko Slastinovski ja Viktor Skripaki arvele jäi 3 väravat. Tallase poolel viskas Markus Viitkar 7 ja Risto Kiil 5 väravat. 

Viimsi oli Tapast võõrsil üle 37:24 (19:10). Viimsi poolel viskasid koguni 10 väravat Rail Ageni ja Robin Oberg. Gert Trofimov ja Ailar Puhasmets vastasid Tapa poolel viie väravaga. 

Liigatabelis on Kehral ja Viimsil 4 punkti. Viljandil ja ühe mängu vähem pidanud Põlva Servitil on 2 punkti. Tallas, Aruküla ja Tapa pole punktiarvet avanud.

Tagasi üles