Nõmme Kalju võitis võõrsil kindlalt Pärnu Linnameeskonda

Pärnu linnameeskond kaotas kodusel Rannastaadionil Nõmme Kaljule.
Pärnu linnameeskond kaotas kodusel Rannastaadionil Nõmme Kaljule. Foto: Ardi Truija

Eesti jalgpalli kõrgliigas alistas Nõmme Kalju täna võõrsil 5:1 Pärnu Linnameeskonna.

Külalised Tallinnast asusid Pärnu rannastaadionil mängu juhtima 10. minuti Ats Purje väravast. Järgmise halva uudise said võõrustajad 22. minutil, kui punase kaardi teenis Marco Lukka. Vea eest teenis Kalju ka karistuslöögi, mille realiseeris Andrei Sidorenkov. Enne avapoolaja lõppu lõi Sidorenkov ka teise tabamuse ära ja poolaeg lõppes Kalju 3:0 eduseisul.

Teisel poolajal jätkus mäng sealt, kus pooleli jäi: 51. minutil lõi Sidorenkov seisuks 4:0, 89. minutil tegi Martin Vunk skooriks koguni 5:0. Minut hiljem sai Pärnu aga kirja ka auvärava, mille lõi Tarmo Neemelo.