Väravavaht Marko Meerits realiseeris karikasarjas penalti

Marko Meerits.
Marko Meerits. Foto: Rene Suurkaev

Jalgpalli Eesti karikavõistlustel alistas 1/16-finaalis Paide Linnameeskond 3:2 Rakvere Tarva ja pääses järgmisesse ringi. Tarvast ei suutnud päästa ka väravavahi Marko Meeritsa täpne penalti.

Paide asus kohtumist juhtima 18. minuti, kui värava sai kirja Jüri Jevdokimov. 68. minutil jõudis Rakvere aga viigini tänu Nikita Novopašini omaväravale.

Paide sai otsustava edu sisse mängu lõpus, kui 77. minutil oli täpne Timo Lomp ning 85. minutil Jasper Uwaegbulam.

Matši lõpus teenis Mario Kuokkanen veel Tarva kasuks penalti, mille Meerits ka teisel üleminutil realiseeris, kuid rohkemaks Tarval jõudu ei olnud.