Noored Eesti vehklejad võitsid Põhjamaade meistrivõistluste avapäeval üheksa medalit

Kadi Parts
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Meesjuunioride esinelik: Ruslan Eskov, Linus Islas Flygare, Andzej Gedzo ja Maksim Serhovets.
Meesjuunioride esinelik: Ruslan Eskov, Linus Islas Flygare, Andzej Gedzo ja Maksim Serhovets. Foto: Maarja Linnamägi

Noorte epeevehklemise meistrivõistlustel Daugavpilsis võitsid Eesti noorvehklejad võistluste avapäeval 16st võimalikust medalist üheksa.

Meesjuunioride epees jõudsid esinelikusse koguni kolm Eesti vehklejat. Ruslan Eskov (Tartu Kalev) võitis hõbeda, pronksi teenisid Andzej Gedzo ja Maksim Serhovets (SBSK Draakon). Põhjamaade meistriks tuli Rootsi esindaja Linus Islas Flygare. Kokku osales 102 vehklejat.

Naisjuunioride epees võitsid pronksmedalid Sandra Skoblov (Tallinna Mõõk) ja Carmen-Lii Targamaa (En Garde). Põhjamaade meistriks tuli taanlanna Emilia Cecilie Borrye, kes finaalis alistas rootslanna Asa Linde. Karoliine Loit (Tallinna Mõõk) sai 6. koha. Osales 71 vehklejat.

U14 tüdrukute epees tuli Põhjamaade meistriks Getter Lage (Tallinna Mõõk), hõbeda teenis Karoliina Komissarova (Tartu Kalev). Pronksmedalid said Iris Maria Matskevitš (Tallinna Mõõk) ja Liisa Terho Soomest. Kaheksa parema hulka jõudsid Eesti vehklejatest veel Rachel-Nicole Armon (Rünnak) ja Anna Prela (SBSK Draakon), kes said vastavalt 5. ja 6. koha. Kokku osales 49 vehklejat.

U14 poiste epees saavutas Jaron Kiiroja (Tallinna Mõõk) teise koha, kes finaalis pidi kaotuse vastu võtma Soome esindajalt Akseli Heinämaalt. Kolmandad kohad said Marcus Vokes Brobakken Norrast ja Mikolaj Mancewicz Rootsist. Erik Tobias (SBSK Draakon) oli 7. ja Markus Salm (Tallinna Mõõk) 8. Osalejaid oli kokku 54.

Tagasi üles