Traagiliselt lõppenud EMil võtsid eestlased kaksikvõidu

Eile lõppesid Saksamaal Euroopa meistrivõistlused veemotoklassidele OSY-400 ja O-500.

Eestit oli esindama sõitnud OSY-400 tiitlikaitsja Rasmus Haugasmägi ja mõlemas klassis võistlev Erko Aabrams.

Laupäeval peeti mõlemas klassis ainult üks võistlussõit, kolm viimast sõitu pidid toimuma pühapäeval. Pühapäeval jõuti ära pidada tiitlivõistluse teine sõit, kui toimus Saksamaa meistrivõistluste vaheklassis O-350 raske õnnetus, kus kaotas oma elu Saksamaa litsentsiga võistlev kahekordne maailmameister itaallane Massimo Rossi.

Võistlus katkestati ja kohad jagati välja kahe võistlussõidu tulemuste põhjal. Klassis OSY-400 kuulus eestlastele kaksikvõit, kuldmedali võitis Haugasmägi. Klassis O-500 tuli Aabrams viiendale kohale. Eesti veemotosportlased jäävad Massimot mälestama, kui head sõpra ja võistluskaaslast.