Mägi läks klubi treeneriga raksu

Janar Mägi (paremal).
Janar Mägi (paremal). Foto: EHV Aue

Janar Mägi koduklubi Aue EHV kaotas Saksamaa käsipallimeistrivõistluste esiliiga lõunatsoonis kodusaalis Düsseldorfi HSGle 24:30 (14:13).

Veerand tundi platsil viibinud ja paremsisemise positsioonil tegutsenud Mägi arvele kogunes 2 väravat. Eesti koondislane tunnistas, et tema suhted peatreeneri Maik Nowakiga pole kõige paremad. Sel aastal peetud kahes mängus on juhendaja eestlast just harjumatul, vasakukäelistele mõeldud kohal kasutanud.

«Pärast viimast mängu ütlesin treenerile, et mina sellel kohal enam ei mängi. Parem istun 60 minutit pingil. Ma ei ole mingi paremsisemine,» ütles Mägi.

EHV asub tabelis 18 meeskonna konkurentsis 12. kohal.