Rapla naiskond teenis Balti liigas võidu ja kaotuse

Pirgit Püü.
Pirgit Püü. Foto: Argo Luigas/basket.ee

Kaunases peetud naiste Balti liiga mängus teenis FCR Media/Rapla KK täna teise võidu, alistades võõrsil Kaunase Aistes/LSU tulemusega 74:67.

Rapla klubi jäi poolajaks taha 31:41, aga kolmas veerandaeg võideti suuresti tänu Francisca Dondersi, Pirgit Püü ja Darja Lipinskaja korvidele 28:12 ning sellega asuti omakorda mängu dikteerima. Nii kõlaski lõpuvile Eesti naiskonna seitsmepunktilises eduseisus. Püü kogus võitjate parimana 21 punkti, Lipinskaja lisas 17 silma.

Eile kaotas aga Rapla naiskond võõrsil Grodno Olimpiale seisuga 61:75 (32:28). Lipinskaja tõi kaotatud mängus 19 punkti.

Raplal on nüüd B-alagrupi liidrina kaks võitu ja üks kaotus. Järgmise mängu peab Rapla naiskond 4. detsembril kodus Grodnoga.