Vassiljevi koduklubi tõusis Poolas liidriks

Siim Kaasik
Konstantin Vassiljev (vasakul).
Konstantin Vassiljev (vasakul). Foto: Jagiellonia Białystok/Facebook

Poola jalgpalli 15. mänguvoorus said võidu kirja nii Konstantin Vassiljevi kui Ken Kallaste koduklubid.

Vassiljev ja Bialystoki Jagiellonia alistasid 2:0 Gliwice Piasti. Vassiljev mängis 89 minutit. Meeskonna väravad sündisid kohtumise 33. ja kohe pärast Vassiljevi väljavahetamist ehk 89. minutil. Jagiellonial on tabelis 30 punkti, mis annab neile tabelis liidrikoha. Sama palju punkte on kogunud ka Gdanski Lechia, kes eile viigistas Szczecini Pogoniga.

Kallaste koduklubi Kielce Korona lõpetas eile kuuemängulise kaotusteseeria ning võitis võõrsil 3:1  Nieciecza Termalica meeskonda. Kuna Kallaste kandis mängukeeldu, ei kuulunud ta sel korral ka koosseisu. Koronal on pärast 15. mänguvooru 17 punkti, mis annab tabelis 16 meeskonna konkurentsis 12. koha.