New Yorgi maratonil osales 26 Eesti jooksjat

New Yorki maraton.
New Yorki maraton. Foto: SCANPIX

6. novembril toimunud New Yorgi maratonil osales 26 eestlast. Neist parimana sai meestest Margus Pirksaar 288. koha ja naistest Viivi-Anne Soots 127. koha.

Maratoni võitis eritrealane Ghirmay Ghebreslassie ajaga 2:07.51. Teise koha sai keenialane Lucas Rotich 2:08.53-ga ja kolmanda koha USA-d esindav Abdi Abdirahman 2:11.23-ga. Naistest kuulus kaksikvõit keenialannadele. Esikoha võttis teiste eest ära jooksnud Mary Keitany ajaga 2:24.26. Teine koht läks Sally Kipyegole 2:28.01-ga. Vaid 12 sekundiga jäi temast maha tubli jooksu teinud ameeriklanna Molly Huddle, kirjutas jooksuportaal.ee.