Söderling võitis teise järjestikuse turniiri

Robin Söderling
Robin Söderling Foto: SCANPIX

Rootsi esinumber Robin Söderling on suurepärases hoos – meeste tennise maailma edetabelis neljandal kohal paiknev Söderling võitis teise järjestikuse turniiri.

Eelmisel nädalal Rotterdamis triumfeerinud Söderling alistas täna Marseilles’ turniiri finaalis 6:7 (8), 6:3, 6:3 horvaadi Marin Cilici (ATP 28.). Matš kestis kaks tundi ja kuus minutit.

Söderling on tänavuse aasta kahe esimese kuuga võitnud juba kolm turniiri – lisaks Rotterdamile ja Marseilles’le võitis ta jaanuari alguses ka Brisbane’i turniiri. Kokku on Söderling karjääri jooksul võitnud üheksa turniiri, edukaim oli tema jaoks mullune hooaeg, kui ta võidutses kahel turniiril.