Põnevad kaadrid: vaata väravat, mis tõi Eestile viigi Saint Kittsi ja Nevisega

Eesti jalgpallikoondise algkoosseis kohtumiseks Saint Kittsi ja Nevisega.
Eesti jalgpallikoondise algkoosseis kohtumiseks Saint Kittsi ja Nevisega. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpallikoondis kohtus läinud ööl Saint Kittsil ja Nevisel sealse jalgpallikoondisega ning leppis 1:1 viiki. Väljakuperemehed asusid juba 8. minutil mängu juhtima, kui Devaughn Elliotti karistuslöök kaitsjatest suunda muutis ja Andreas Vaikla selja taha lendas. Eesti viigistas aga 41. minutil, kui elu esimese värava A-koondises lõi Flora ründaja Rauno Sappinen.

Eesti järgmine maavõistlus toimub juba mõne päeva pärast, kui kohaliku aja järgi 22. novembril kell 19.00 (ehk Eesti aja järgi 23. novembril kell 01.00 öösel) kohtutakse St John'sis Antigua ja Barbuda koondisega.

Vaata videost kohtumise väravaid ning kuula, mida rääkisid värava löönud Sappinen ning Eesti koondise peatreener Martin Reim.