Eesti tantsijad Liiv-Orb said Hollandis 7. koha

Alari Liiv ja Baile Orb.
Alari Liiv ja Baile Orb. Foto: Erakogu

Nädalavahetusel Hollandis Tilburgis peetud rahvusvahelisel võistlustantsu turniiril IDSF International Openil saavutasid  Alari Liiv-Baile Orb standardtantsudes 7. koha.

Võistlustel osales 76 tantsupaari 19 erinevast riigist. Võistluse võitsid kahekordsed maailmameistrid Benedetto Ferruggia-Claudia Köhler Saksamaalt.

Dancesportinfo standardtantsude edetabelis asuvad Liiv-Orb 1709 punktiga hetkel Eesti tantsupaaridest kõige kõrgemal positsioonil, IDSFi jooksvas edetabelis aga 61. kohal 2661 tantsupaari hulgas.

Andres Liiv-Kristin Vaha võistlesid nädalavahetusel Maltal IDSFi MK-etapil, kus saavutasid IDSF Rising Star arvestuses standardtantsudes 3. koha ja IDSF International Openil 13. koha.