Artjunin taasliitus Levadiaga

Artjom Artjunin (paremal) Legnica Miedzi särgis.

FOTO: Facebook / Gornik Zabrze S.S.A.

FC Levadia jalgpallimeeskonna allkirjastas täna aastase mängijalepingu klubi kasvandikust keskkaitsja Artjom Artjuniniga.

26-aastane Artjunin siirdus tänavu jaanuaris Poola esiliigaklubisse Miedź Legnica, kuid naases suvel koju ning osales FC Levadia treeningutel. Varem on Artjunin mänginud Rumeenia klubis FC Brasov, vahendas Levadia koduleht.

«Mul on uue lepingu sõlmimise üle väga hea meel. Oli pikk paus, alates suvest pole ma mängida saanud. Tahan väga jälle mängida! Ootan nädala pärast algavat ettevalmistusperioodi ning loodan teha hea hooaja, aidates FC Levadia meeskonna tiitlivõiduni,» ütles Artjunin.

«Väga tore, et Artjom tuli FC Levadiasse tagasi!» rõõmustas klubi spordidirektor Sergei Pareiko. «Ta on väga heal tasemel kogenud jalgpallur, kes mänginud nii välismaal kui Eesti koondises. Loodan väga, et eelolev aasta kujuneb Artjomi jaoks läbimurdeliseks ning ta tõuseb taas Eesti koondise tasemele.»

Artjunin mängis varem FC Levadia esindusmeeskonnas aastatel 2010-2015 ning oli osaline kahes meistritiitlis ja karikavõidus.

FC Levadia esindusmeeskond alustab peatreener Igor Prinsi käe all ettevalmistust uueks hooajaks 12. detsembril.

Tagasi üles