Nõmme Kalju pikendas kapteniga lepingut

Vitali Teleš (palliga).

FOTO: Mihkel Maripuu

Nõmme Kalju jalgpallimeeskond teatas täna oma kodulehe vahendusel, et klubi pikendas lepingut esindusmeeskonna senise kapteni Vitali Telešiga.

«Mul on väga hea meel jätkata klubis, kus olen juba viis aastat mänginud ning selle ajaga peaaegu 179 liigamängu kirja saanud. Muidugi on tähtsam meeskonna edu, kuid kui kõik läheb hästi, olen kindlalt mänginud ning treenerid on mind usaldanud, peab loomulikult rahule jääma,» sõnas Teleš, kellega sõlmiti 2+1 leping.

Kui 33-aastaselt mõtlevad paljud profimängijad juba lõpetamisele, siis Telešit näeb palliplatsil veel aastaid. «Osad väravavahid mängivad koguni 40-aastaseks saamiseni seega vanus kindlasti takistus ei ole. Aga seni, kuni tunnen, et tervis, tase ja motivatsioon lubavad mängida tipptasemel, kavatsen edasi mängida. Ja mul on väga hea meel, et minu karjäär jätkub just Nõmme Kaljus,» avaldas puurivaht.

Ka esindusmeeskonna abitreener Sergei Terehhov toob välja Teleši olulisuse meeskonnas. «Vitali on olnud Kaljus pikalt ning on tõestanud ennast stabiilselt kindlate esitustega väga olulise lülina meeskonnas. Meil on väga hea meel tema jätkamise üle,» sõnas Terehhov.

Vitali Teleš liitus Kaljuga 2012 hooaja eel Soome kõrgliigaklubist Pietarsaari FF Jaro, aidates Nõmme klubi esimesel hooajal Eesti meistriks ning 2015 Eesti karikavõitjaks. 180 võimalikust liigamängust on Teleš kaasa teinud koguni 179, jättes vahele 2014. aasta augustikuise liigamängu. «Mäletan, et hüppasin mängus Paide vastu peaga posti ning mulle tehti viis õmblust. Järgmises mängus Jõhvi Lokomotiviga olin küll vahetuspingil, kuid mänguvalmis veel ei olnud,» meenutas Teleš.

Euroopas on ta Kalju eest mänginud koguni 22 mängu, aitades klubil võtta skalpe näiteks HJK Helsinki (Soome), FK Aktobe (Kasahstan), Lech Poznani (Poola) ja Fram Reykjaviki (Island) üle.

Tagasi üles