Patrik Laine
Patrik Laine Foto: USA TODAY Network/USA TODAY Sports/Sipa USA

NHLi jäähokiliiga tänavuse hooaja komeet Patrik Laine pidi üle elama raske õhtupooliku, kui tema koduklubi Winnipeg Jets kaotas 2:3 Edmonton Oilersile. Edmontoni võiduvärava viskas kurioossel kombel just Laine.

Winnipeg läks viimasele kolmandikule vastu 2:1 eduseisust, kuid peagi suutis Mark Letestu viigistada. Kui matši lõpuni jäi vähem kui kümme minutit, siis sattus õnnetusse olukorda Laine, kes tahtis temale põrkunud litri visata oma värava taha, kuid litter lendas hoopis võrku. Rohkem väravaid õhtu kaasa ei toonud ja just Laine tabamus tõi seekord Jetsile kaotuse.

Esimest hooaega NHLis mängiv Laine on tänavu vastaste võrku visanud kokku 17 litrit, mis annab talle liiga väravaküttide edetabelis kolmanda koha. Enam on suutnud vaid David Pastrnak (18) ja Sidney Crosby (20).