Konstantin Vassiljev.
Konstantin Vassiljev. Foto: Bialystok Jagiellonia/Facebook

Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi imeline hoog Poola kõrgliigas sai jätku, kui tema koduklubi Bialystoki Jagiellonia alistas 3:2 Gdynia Arka.

Eelmise kohtumise lihasevigastuse tõttu vahele jätnud Vassiljev sekkus täna mängu teiseks poolajaks. Avapoolaeg oli lõppenud Arka 2:1 eduseisus, kuid seejärel algas Vassiljevi show.

64. minutil tegi Eesti koondislane eeltöö Guti väravale ning 76. minutil lõi Vassiljev värava, mis tõi Jagielloniale võidu.

Jagiellonia on turniiritabelis 39 punktiga liidriks. 39 silma on kogunud ka Gdanski Lechia, kuid Vassiljevi tööandjal on parem väravate vahe. Kolmas on Varssavi Legia 32 punktiga.

Vassiljev on Poola kõrgliigas löönud sel hooajal nüüd 10 väravat ja sellega jagab ta esikohta Nemanja Nikolicsiga (Varssavi Legia) ning Marcin Robakiga (Poznani Lech).

Resultatiivseid sööte on Vassiljev andnud sel hooajal aga 9 ja selles arvestuses on ta kindel liider.