Eesti maadlusliit valis uue presidendi ja tunnustas aasta parimaid sportlasi

Heiki Nabi Rio olümpial

FOTO: Tairo Lutter

Täna toimus Tallinnas Eesti Maadlusliidu üldkoosolek, millele järgnes 2016. aasta parimate sportlaste ning treenerite tunnustamine.

Eesti Maadlusliidu uueks presidendiks valiti Jaanus Paeväli ja asepresidendiks Tanel Samuel. Uude juhatusse kuuluvad veel Raoul Vello Leitham, Hergo Andruse, Igor Annus, Heino Märks ja Johanna Kikkas.

Parima kreeka-rooma maadleja tiitli pälvis Rio OM-i 5. koha mees ja sõjaväelaste maailmameister Heiki Nabi. Parimateks kreeka-rooma maadluse treeneriteks said Henn Põlluste ja Aleksander Jairus.

Vabamaadluses oli parim Aimar Andruse ja tema treenerid Aleksei Hapov ning Arved Külanurm.

Juunioride arvestuses tunnistati parimateks kreeka-rooma maadluses Kevin Baumann ja vabamaadluses Aimar Andruse ning nende treenerid Marger Pormann ja Aleksei Hapov ning Arved Külanurm.

Kadettide arvestuses tunnistati parimaks kreeka-rooma maadlejaks kadettide EM pronks Hans Uku Leitham ja vabamaadluses Erik Reinbok. Sama võistlusklassi parimateks kreeka-rooma maadluse treeneriteks tunnistati Raivo Kiilström ning Grigori Komushenko  ja vabamaadluse treeneriteks Aleksei Hapov ning Jevgeni Tarassov.

Parimaks naismaadlejaks tunnistati hiljuti Venemaa karikavõitjaks tulnud Epp Mäe. Tema treener Ahto Raska  tunnistati parimaks naistemaadluse treeneriks. Parimaks naistemaadluses U23 vanuserühmas tunnistati EM 5. koha neiu Anastassia Krasnova ja treeneriks Andrei Jevsejev. Parimaks kadetiks naistemaadluses tunnistati Viktoria Vesso ja treeneriks Veiko Proovel.

Parimaks rannamaadlejaks tunnistati juunioride MM hõbe Kaimo Aljas. Veteranide arvestuses oli parim veteranide maailmameister Olev Kiirend.

Parim kreeka-rooma maadluse klubi on MK  Juhan ja parim vabamaadluse klubi MK Tulevik. Parimaks naistemaadluse klubiks tunnistati SK Tapa.

Tagasi üles