Taliturniir algab reedel FC Flora - Nõmme Kalju heitlusega

FC Flora vs Nõmme Kalju.

FOTO: Sander Ilvest

Eesti tippklubide hooajaeelne Taliturniir algab juba sel reedel, 6. jaanuaril kell 17:30 EJLi jalgpallihallis, kus avamängus lähevad vastamisi Tallinna FC Flora ja Nõmme Kalju.

Taliturniiri avapäeva teises kohtumises mängivad Pärnu Linnameeskond ja Tartu JK Tammeka, avavile kõlab kell 19:15.

Taliturniir, mis on osaks meeskondade ettevalmistusest algavaks hooajaks, jätkub laupäeval, 7. jaanuaril kell 12:15, kui Maardu Linnameeskond kohtub Rakvere JK Tarvaga. Kell 14:00 toimub FC Levadia – FCI Tallinn matš ning päev jätkub JK Sillamäe Kalev – Paide Linnameeskond (15:45) ja Viljandi JK Tulevik – JK Narva Trans (17:30) kohtumistega.

Reedel kell 17:30 algavast FC Flora – Nõmme Kalju FC ning laupäeval kell 14:00 toimuvast FC Levadia – FCI Tallinn mängudest teeb otseülekande Tallinna Televisioon.

Turniiritabelit Taliturniiiril ei peeta ning võitjat ei selgitata. Kõikidele kohtumistele on pealtvaatajatele sissepääs tasuta.

Taliturniir 2017 ajakava (A- ja B-turniirid - kõik mängud EJL jalgpallihallis, mis asub Lilleküla staadioni kõrval):

I voor

Reede 6. jaanuar

17:30 Otseülekanne TTV, Tallinna FC Flora - Nõmme Kalju FC (A-turniir)

19:15 Pärnu Linnameeskond - Tartu JK Tammeka (B)

Laupäev 7. jaanuar

12:15 Maardu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas (B)

14:00 Otseülekanne TTV, Tallinna FC Levadia - FCI Tallinn (A)

15:45 JK Sillamäe Kalev - Paide Linnameeskond (A)

17:30 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans (B)

II voor

Reede 13. jaanuar

17:30 Otseülekanne TTV, FCI Tallinn - Tallinna FC Flora (A)

19:15 Nõmme Kalju FC - JK Sillamäe Kalev (A)

Laupäev 14. jaanuar

12:15 Viljandi JK Tulevik - Pärnu Linnameeskond (B)

14:00 Otseülekanne TTV, Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia (A)

15:45 JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond (B)

17:30 Rakvere JK Tarvas - Tartu JK Tammeka (B)

III voor

Teisipäev, 17. jaanuar

19:15 Tallinna FC Levadia - Nõmme Kalju FC (A)

Kolmapäev 18. jaanuar

20:30 Tallinna FC Flora - JK Sillamäe Kalev (A)

Reede 20. jaanuar

17:30 Otseülekanne TTV, Tartu JK Tammeka - JK Narva Trans (B)

19:15 Maardu Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik (B)

Laupäev 21. jaanuar

14:00 Otseülekanne TTV, FCI Tallinn - Paide Linnameeskond (A)

15:45 Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas (B)

IV voor

Reede 27. jaanuar

17:30 Otseülekanne TTV, Nõmme Kalju FC - FCI Tallinn (A)

19:15 Rakvere JK Tarvas - JK Narva Trans (B)

Laupäev 28. jaanuar

12:15 Pärnu Linnameeskond - Maardu Linnameeskond (B)

14:00 Otseülekanne TTV, JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Levadia (A)

15:45 Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora (A)

17:30 Viljandi JK Tulevik - Tartu JK Tammeka (B)

V voor

Reede 3. veebruar

17:30 Otseülekanne TTV, Nõmme Kalju FC - Paide Linnameeskond (A)

19:15 FCI Tallinn - JK Sillamäe Kalev (A)

Laupäev 4. veebruar

12:15 Tartu JK Tammeka - Maardu Linnameeskond (B)

14:00 Otseülekanne TTV, Tallinna FC Flora - Tallinna FC Levadia (A)

15:45 JK Narva Trans - Pärnu Linnameeskond (B)

17:30 Rakvere JK Tarvas - Viljandi JK Tulevik (B)

Tagasi üles