City sõitis karikasarjas West Hamist üle

Manchester City vs West Ham United.
Manchester City vs West Ham United. Foto: David Klein/Scanpix

Manchester City ei andnud Inglise algpalli karikasarjas West Hami meeskonnale armu, alistades Londoni mehed koguni viie väravaga.

Esmalt viis võõrsilvõistkonna ette Yaya Toure, kes oli 33. minutil täpne penaltil. Kaheksa minutit hiljem tegi aga norralase Havard Nordtveiti omavärav tabloole seisuks 2:0 City kasuks. Enne poolaja lõppu jõudis veel 43. minutil ühe kolli kõmmutada ka David Silva, kelle tabamus Taevasinised turvalises eduseisus vaheajale viis, kirjutas Soccernet.ee.

Ka teisel poolajal ei võtnud City jalga gaasi pealt: 50. minutil lõi Sergio Agüero Manchesteri klubi neljanda kolli ning 84. minutil lõpetas väravatesaju John Stones, kes sai kirja oma esimese värava Manchester City särgis.